Exit fullscreen

Styret - Tidligere styrer

Styret våren 2017

  • Gruppeleder: Christina Schmitz
  • Nestleder pardans: Eirik Tryland Haugdal
  • Nestleder gruppedans: Maria Kristine Leikvam Østli
  • Sekretær: Selina Hellestveit
  • Økonomiansvarlig: Joar Kvamsås
  • Kontaktperson: Sofia Lundahl
  • Webmaster Christina Schmitz

Styret høsten 2016

OSI Dans sitt aktuelle styre ble valgt på årsmøtet den 30.11.2015.

  • Ledergruppa:
    • Instruktøransvarlig: Synøve Vang
    • Økonomiansvarlig: Christina Schmitz
    • Sekretær: Grethe Johanne Aase
  • PR-komitéen:
    • PR-komitée-leder: Mathea Hovind
      • Oda Kristine Graff
  • Administrasjonen:
    • Kontaktperson: Paul Magnus Sørensen-Clark
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
    • Webmaster: Christina Schmitz
  • Arrangementsansvarlige:
    • Sosialdansansvarlig Salsa: Ida Marie Heian
    • Sosialdansansvarlig Swing: Eirik Tryland Haugdal
    • Hytteturansvarlig: Truong Joseph Van Hoang
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Paweł Miłosz Szubtarski
      • Festkomitémedlem: Mathea Hovind
      • Festkomitémedlem: Oda Kristine Graff
      • Anna-Maria Gruss
      • Katrin Hippler
  • Showdanskomité
    • Maria Østli
    • Ingebjørg Sletmoen
  • Valgkomitéen for 2017 (ikke medlemmer av styret):
    • Maria Stendal Thomesen
    • Freyja Jørgensen

Styret våren 2016

OSI Dans sitt aktuelle styre ble valgt på årsmøtet den 30.11.2015.

  • Ledergruppa:
    • Instruktøransvarlig: Synøve Vang
    • Økonomiansvarlig: Christina Schmitz
    • Sekretær: Grethe Johanne Aase
  • PR-komitéen:
    • PR-komitée-leder: Mathea Hovind
      • Oda Kristine Graff
      • Jenny Eilertsen
  • Administrasjonen:
    • Kontaktperson: Paul Magnus Sørensen-Clark
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
    • Webmaster: Christina Schmitz
  • Arrangementsansvarlige:
    • Sosialdansansvarlig Salsa: Ida Marie Heian
    • Sosialdansansvarlig Swing: Kristine Hanssen
    • Hytteturansvarlig: Truong Joseph Van Hoang
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Paweł Miłosz Szubtarski
      • Festkomitémedlem: Mathea Hovind
      • Festkomitémedlem: Oda Kristine Graff
      • Festkomitémedlem: Jenny Eilertsen
  • Showdanskomité
    • Maria Østli
    • Ingebjørg Sletmoen
  • Valgkomitéen for 2017 (ikke medlemmer av styret):
    • Maria Stendal Thomesen
    • Freyja Jørgensen

Styret høsten 2015

Styret til OSI Dans i høstsemestret er som følger:

  • Ledergruppa:
    • Leder: Paul Magnus Sørensen-Clark
    • Nestleder: Merete Steinsheim
    • Økonom: Christina Schmitz
    • Sekretær: Grethe Johanne Aase
  • PR-komitéen:
    • PR-komitée-leder: Hugo Wallenburg
      • Sirkka Drews
      • Berthe Romfog
  • Administrasjonen:
    • Kontaktperson: Sigmund Marius Nilssen
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
    • Webmaster: Christina Schmitz
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: /
    • Sosialdansansvarlig i Swing: Marius Dyrseth
    • Sosialdansansvarlig i Salsa: Amanda Enoksen Jonassen
    • Hytteturansvarlig: Synøve Vang
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Mari Brekke Holden
      • Pawel Milosz Szubtarski
      • Freyja Jørgensen
      • Maria Stendal Thomesen
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):
    • Marit Lien
    • Matias Fjeld

Styret våren 2015

Styret ble valgt på årsmøtet den 27.11.2014.

  • Ledergruppa:
    • Leder: Jessica-Marie Gidlund
    • Nestleder: Merete Steinsheim
    • Økonom: Leonard Loland
    • Sekretær: Grethe Johanne Aase
  • PR-komitéen:
    • PR-komitée-leder: Hugo Wallenburg
      • Claudia Caroline Bajek
      • Maria Sørli
  • Administrasjonen:
    • Kontaktperson: Sigmund Marius Nilssen
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
    • Webmaster: Christina Schmitz
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Angela Gargul
    • Fridansansvarlig: Marius Dyrseth
    • Salsapubansvarlig: Amanda Enoksen Jonassen
    • Hytteturansvarlig: Synøve Vang
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Mari Brekke Holden
      • Pawel Milosz Szubtarski
      • Freyja Jørgensen
      • Maria Stendal Thomesen
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):
    • Marit Lien
    • Matias Fjeld

Styret høsten 2014

Som vanlig ble det noen rotasjoner i styret i løpet av sommeren.

  • Ledergruppa:
    • Leder: Jessica-Marie Gidlund
    • Nestleder: Merete Steinsheim
    • Økonom: Leonard Loland
    • Sekretær: Åsmund Solberg Nilsen
  • PR-gruppa:
    • Plakat&Flyer-komitéleder: Grethe Johanne Strøm Aase
    • Plakat&Flyer-komitémedlemmer: 
      • Kristbjørn Håland
      • Synøve Vang (Med i styret fra august 2014)
      • Christina Schmitz
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Elin Christine Elisassen Herø
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Angela Gargul
    • Fridansansvarlig: Stian Valle
    • Salsapubansvarlig: Matias Hermanrud Fjeld
    • Hytteturansvarlig: Andreas Nakkerud
  • Festkomitéen:
    • Festkomitémedlemmer:
      • Ellen Rønvik
      • Pawel Milosz Szubtarski
      • Freyja Jørgensen
      • Amanda Enoksen Jonassen

Styret våren 2014

Styret for 2014 ble valgt på årsmøte den 22. november 2013.

  • Ledergruppa:
    • Leder: Jessica-Marie Gidlund
    • Nestleder: Paul Magnus Sørensen-Clark
    • Økonom: Leonard Loland
    • Sekretær: Åsmund Solberg Nilsen
  • PR-gruppa:
    • Plakat&Flyer-komitéleder: Hanne Bergheim
    • Plakat&Flyer-komitémedlemmer: 
      • Kristbjørn Håland
      • Grethe Johanne Strøm Aase
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Elin Christine Elisassen Herø
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Angela Gargul
    • Fridansansvarlig: Stian Valle
    • Salsapubansvarlig: Matias Hermanrud Fjeld
    • Hytteturansvarlig: Andreas Nakkerud
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Oda Josefine Noven
    • Festkomitémedlemmer:
      • Ellen Rønvik
      • Sabina Rahimova (Trakk seg fra styret av personlige årsaker 18. februar 2014.)
      • Pawel Milosz Szubtarski
      • Merete Steinsheim
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):
    • Lill-Marthe Apelseth

Styret høsten 2013

Flere måtte forlate styret sommeren 2013. Noen få erstattere som vil hjelpe styret med sitt arbeid frem til nytt styre kan velges.

  • Ledergruppa:
    • Leder: Kristbjørn Håland
    • Nestleder: Paul Magnus Sørensen-Clark
    • Økonom: Erlend Smørgrav Viddal
    • Sekretær: Åsmund Solberg Nilsen
  • PR-gruppa:
    • PR-ansvarlige:
      • Hanne Bergheim
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Elin Christine Elisassen Herø
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Ingen. Vervet ivaretas inntil videre av ildsjeler fra hver enkelt stilart.
    • Fridansansvarlig: Stian Valle
    • Salsapubansvarlig: Feyu Hordofa
    • Hytteturansvarlig: Ingen. Vervet ivaretas inntil videre av PR-ansvarlig og Festkommitéleder.
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Jessica-Marie Gidlund
    • Festkomitémedlemmer:
      • Ellen Rønvik
      • Lasse Becher
      • Oda Josefine Noven
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):
    • Kari-Anne Myrum Frikstad
    • Hanna Mathilde Søring

Styret våren 2013

Styret for 2013 ble valgt på årsmøte den 20. november 2012.

  • Ledergruppa:
    • Leder: Kristbjørn Håland
    • Nestleder: Paul Magnus Sørensen-Clark
    • Økonom: Erlend Smørgrav Viddal
    • Sekretær: Åsmund Solberg Nilsen
  • PR-gruppa:
    • PR-ansvarlige:
      • Hanne Bergheim
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Elin Christine Elisassen Herø
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Kristian Toftegaard
    • Fridansansvarlig: Stian Valle
    • Salsapubansvarlig: Feyu Hordofa
    • Hytteturansvarlig: Martin Knudsen Tvete
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Jessica-Marie Gidlund
    • Festkomitémedlemmer:
      • Marte Nordvik Norstrand
      • Lasse Becher
      • Rikke Rollum
      • Lars Mørland Knudsen
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):
    • Kari-Anne Myrum Frikstad
    • Hanna Mathilde Søring

Styret høsten 2012

  • Ledergruppa:
    • Leder: Hanna Mathilde Søreng
    • Nestleder: Lise Madelene Skullerud
    • Økonom: Martin Knudsen Tvete
  • PR-gruppa:
    • PR-ansvarlige:
      • Hanne Bergheim
      • Ivan Myhre Vinje
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Åsmund Solberg Nilsen
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Kristian Toftegaard
    • Fridansansvarlig: Paul Magnus Sørensen-Clark
    • Salsapubansvarlig: ?
    • Hytteturansvarlig: Kristbjørn Håland
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Kari-Anne Myrum Frikstad
    • Festkomitémedlemmer:
      • Espen Harbitz
      • Ida Røisgård Pettersen
      • Lasse Becher
      • Lars Mørland Knudsen
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):
    • Siri Hetle Hasli
    • Maria Dehli Vigeland

Styret våren 2012

Styret for 2012 ble valgt på generalforsamling den 22. november 2011.

  • Ledergruppa:
    • Leder: Hanna Mathilde Søreng
    • Nestleder: Lise Madelene Skullerud
    • Økonom: Martin Knudsen Tvete
    • Sekretær: Åse Jorun Holthe
  • PR-gruppa:
    • PR-ansvarlige:
      • Anni Saberniak
      • Hanne Bergheim
      • Jhonne Anderson Uy
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Åsmund Solberg Nilsen
    • Internjournalist: Kamelia Javadi
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Anastasiya Mokienko
    • Fridansansvarlig: Kim-Agathon Svarthol Blackhill
    • Salsapubansvarlig: Helene Gjelsås
    • Hytteturansvarlig: Marina Khakanova
    • Konkurranseansvarlig: Jan Erik Ramstad
  • Festkomitéen:
    • Festkomitéleder: Kari-Anne Myrum Frikstad
    • Festkomitémedlemmer:
      • Espen Harbitz
      • Ida Røisgård Pettersen
      • Lasse Becher
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):


    • Siri Hetle Hasli
    • Maria Dehli Vigeland

Styret 2011

  • Ledergruppa:
    • Leder:  Maria Dehli Vigeland
    • Nestleder: Hanna Mathilde Søreng
    • Økonom: Martin Knudsen Tvete
    • Sekretær: Åse Jorun Holthe
  • PR-gruppa:
    • PR-ansvarlige:
      • Åsmund Solberg Nilsen
      • Kari-Anne Myrum Frikstad
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Siri Hetle Hasli
    • Internjournalist:
      • Siri Midthaug (Våren 2011)
      • Kamelia Javadi (Høsten 2011)
  • Festkommitéen:
    • Festkomiteleder: Lise Madelene Skullerud
    • Festkomitemedlemmer:
      • Dimitrina Daskalova
      • Kim Tomas Klevengen (Våren 2011)
      • Espen Harbitz
      • Jan Erik Ramstad (Høsten 2011)
      • Lasse Becher
      • Helene Gjelsås
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Anastasiya Mokienko
    • Fridansansvarlig: Kim-Agathon Svarthol Blackhill
    • Hytteturansvarlig: Marina Khakanova
  • Valgkomitéen (ikke medlemmer av styret):
    • Harald Solstad Fianbakken
    • Bjørn Einar Sakseid

Styret 2010

  • Ledergruppa:
    • Leder:  Martin Knudsen Tvedte
    • Nestleder: Maria Rubach
    • Økonom: Maria Dehli Vigeland
    • Sekretær: Åse Jorun Holthe
  • PR-gruppa:
    • PR-ansvarlige:
      • Åsmund Solberg Nilsen
      • Kari-Anne Myrum Frikstad
    • Webansvarlig: Sigmund Marius Nilssen
    • Kontaktperson: Siri Hetle Hasli
    • Internjournalist: Siri Midthaug
  • Festkommitéen:
    • Festkomiteleder: Linda Stackelberg
    • Festkomitemedlemmer:
      • Sarita Pal Stolsmo
      • Hanna Søreng
      • Lise Madelene Skullerud
      • Kim-Agathon Svarthol Blackhill
  • Arrangementsansvarlige:
    • Workshopansvarlig: Anastasiya Mokienko
    • Fridansansvarlig: Lars Føleide
    • Hytteturansvarlig: Marina Khakanova
  • Valgkommitéen:
    • Marius Olavesen
    • Marit Styx

Powered by: Bloc